| GreatLife a întrebat:

Stiu ca intrebarea asta a mai fost pusa de o mie de ori probabil insa desi am cautat intrebari similare nu am gasit nimic care sa ma ajute.
Peste cateva zile este ziua de nastere a prietenului meu, suntem impreuna de aproape 2 ani dar nu stau niciodata bine in a alege cadouri. Sunt putin cam nehotarat daca ar fi mai bine un cadou sau sa il duc undeva. Sunt nedumerit din punctul asta de vedere si as avea nevoie de niste sfaturihappy

3 răspunsuri:
| Ramonika_5243 a răspuns:

Imi poti da id-ul tau pa prvt sa vb?happy

| Nana18 a răspuns:

Mai bine dul undeva un el iubeste sa doreste saplece.

| PuFuLeTe a răspuns:

Eu zic sa il duci undevaa! Intr-un locc unde suntetii singurii! Undee saa vorbitsii, sa va plimbatzi ...Sa betzii un succ! happy Credd ca e cell mai bun cadou! Fundaaa te rogg!