| Ilincailinca55 a întrebat:

Sunt căsătorită am o fata de 6 ani eu nu stau cu tatăl ei eu cu tatăl fetei nu am fost căsătorită cu acte cu actualul soț sunt căsătorită cu acte fata a rămas la mine actualul soț chiar dacă fata nu e a lui petrece timp cu ea el o culca la prânz și fata e atașată de el dar eu sunt un pic geloasa ca el sta cu fata știu ca e a mea dar sunt geloasă pe fata chiar dacă e a mea.Ce ar trebui să fac în legătură cu asta? Credeți că e ok ca sunt geloasa pe fetița mea ca actualul meu soț petrece timp cu ea?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"acum 4 ore | Ilincailinca55 a întrebat:
Sunt căsătorită am o fata de 6 ani eu nu stau cu tatăl ei eu cu tatăl fetei nu am fost căsătorită cu acte cu actualul soț sunt căsătorită cu acte fata a rămas la mine actualul soț chiar dacă fata nu e a lui petrece timp cu ea el o culca la prânz și fata e atașată de el dar eu sunt un pic geloasa ca el sta cu fata știu ca e a mea dar sunt geloasă pe fata chiar dacă e a mea.Ce ar trebui să fac în legătură cu asta? Credeți că e ok ca sunt geloasa pe fetița mea ca actualul meu soț petrece timp cu ea?"

Sa cuplezi creierasul ca nu poti fi geloasa pe propriul copil!
Trezeste-te la realitate femeie, ca nu-i normal sa fii geloasa pe propria-ti fetita de 6 anisori, ori du-te la pishiatru, ca asta-i grav!

| relian a răspuns:

Eu cred ca duci lipsa de ciocan, chiar daca ai sot laughing Oare trebuie sa merg la baie daca imi vine? Mai aveti intrebari de astea timpite? Se pare te cam plistisesti rau si nu mai stii ce sa faci.

Asa e cand stai acasa toata ziua si nu faci nimic, iti vin idei numa de astea timpite.
Pune mina pe o matura pe o sapa ceva, pune ceva legume in gradina, fa si tu ceva uitil si n-o sa mai ai timp de rahaturi.

Daca nu ai unde, atunci culca fata si calarestel pe sot toata noaptea, sa nu-ti mai arda de ginduri genul ce spui laughing

| Cipi1212 a răspuns:

Mi se pare normal să stea soțul tău cu fata ta chiar dacă nu este a lui. O iubește.