| Ana3099 a întrebat:

Sunt căsătorită de 2 ani cu soțul meu eu am 21 de ani el are 40 de ani dacă vreți sa aflați de ce mam căsătorit cu el citiți celelalte întrebări ale mele și o să aflați el e violent l-am iertat ultima data ca ma bătut pentru ca a promis ca se schimba de atunci nu ma mai bătut dar îmi e frica de el.Credeți ca se va schimba sau zice doar așa sa nu plec de la el? Eu nu prea cred în schimbarea lui

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un om nu se schimba niciodata!

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă este atât de mare față de tine și este și violent nu știu ce să faci.

| 1onur a răspuns:

Scapă de el de urgență are probleme mintale. Este de ajuns o palmă să-ți dea un așa "om" distrofic după o sa ajungă sa dea cu tine de pământ. Este păcat de tine ca te coplici și îți faci rău singură cu asemenea "oamenii " bolnavi mintali și ajungi bătaia lor de joc. Scapă de el îți salvezi viata ești încă foarte tânără să-ți găsești un băiat de aceeași Vârsta cu tine amândoi 19 ani ori tu ști cei mai bine pentru tine.

| alibaba99 a răspuns:

Este greu sa se schimbe un om, o vad pe mine asta. Nu imposibil. Daca se mai intampla sa mai fie violent odata, stii bine ce ai de facut.