| Lily23466 a întrebat:

Sunt căsătorită de 4 ani cu soţul meu am 22 de ani el are 24 eu şi cu el avem o relatie frumoasa eu am fugit de acasa la el cand aveam 16 ani pentru ca nu mam mai inteles cu mama avem o relatie frumoasa eu şi cu soţul meu ne iubim mult şi el are mereu grija de mine eu şi cu el purtam verighetele de când neam casatorit şi aş avea o întrebarea de curiozitate. Dupa parerea voastră vi se pare necesara purtarea verighetelor atunci cand te casatoreşti?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este un simbol al unirii voastre, o bijuterie care nu ocupa spatiu mult si o ai absolut tot timpul cu tine, aducandu-ti aminte ca sufletul si inima ta apartin celuilalt partner de viata.