| NadiaNadi80 a întrebat:

Sunt căsătorită de 8 ani cu soțul meu dar de ceva timp el și a schimbat locul de munca și mă cam deranjează noul lui loc de munca pentru ca în birou sunt 3 birouri unul a lui, unul a unui coleg de munca de a lui și al 3 a unei fete colege de a lui și eu sunt foarte geloasa pentru ca nu îmi place sa stea în preajma altor femei i-am zis sa își ia alt loc de munca și nu prea înțelege. Care ar fi cea mai bună metoda să încerc să nu mai fiu geloasă? Cum să îl fac să mă înțeleagă și pe mine?

2 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Vorbiți ca doi oamenii maturi, Adulți, asumați.

| johnnny123 a răspuns:

Pe bune, ai șapte ani?

Dacă nu suporți ca bărbatul tău să aibă niciun fel de contact cu nicio altă femeie, nici măcar într-un cadru profesional, atunci îți recomand să divorțezi și apoi să te internezi.