| Anna0976 a întrebat:

Sunt de 2 ani căsătorită cu soțul meu de ceva timp eu și cu el eu am 24 de ani iar el are 26 de ani noi avem o relație bună și ne înțelegem bine însa ne dorim să petrecem mai mult timp împreună pentru că nu prea putem petrece așa mult timp împreună amândoi din cauza munci amândoi muncim.Cum putem petrece mai mult timp împreună? Ce putem face să nu ne stricăm căsnicia?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si vreti sa va organizam noi programul sau cum?

| 1onur a răspuns:

Să fiți sinceri cu Adevărat loiali cu Adevărat. Să nu vă trăiți încrederea unul altuia să nu vă vindeți pentru alți... fiindcă mulți ar da orice ca voi doi să nu fiți împreună.