| IoanaValentina349 a întrebat:

Sunt de 3 ani divorţata de tatal fetei mele, fata are şi ea 3 ani, el m-a parasit cat eram însărcinată. Vine să îşi vada fata mereu, mie nu îmi face bine lucrul, asta întrun fel pentru ca simt ca ma îndragostesc de el din nou.Ce aş putea face?

1 răspuns:
| Miruna333 a răspuns:

Sa te detasezi de situatie pentru ca nu ai de ce sa te indragostesti. Omul asta te-a lasat in cea mai vulnerabila perioada din viata cuiva. Incearca sa cunosti persoane noi si lasa trecutul