| Deanme a întrebat:

Sunt foarte descurajat in a mai avea o relatie cu o fata. Cine vrea sa ma ajute? Dati-mi idurile voastre pls. Aici sau prin mesaj.

6 răspunsuri:
| Theaxniz a răspuns:

La fel sunt si eu prea multe fete mau dezamagit dar ridica capul sus la fel cum spune si John Cena, oricum nu toate sunt la fel exista iubire adevarata dar multe vor si bani de la vreun baiat o fata trebuie sa accepte asa cum esti la fel si tu si sa incercati sa progresati, bafta

| Devyd a răspuns:

Pai de ce? ai fost dezamagit in dragoste? Nu toate fetele sunt la fel.
Prea putine detalii ca lumea sa te poata ajuta.
Oricum, bafta.

| Deanme explică (pentru Devyd):

Da am fost dezamagit de foarte multe fete.

| Devyd a răspuns (pentru Deanme):

Atunci ori problema este la tine, ori pana acum ai intalnit fetele gresite.
Multe fete sunt frumoase pe exterior, dar pe interior is 0.
Nu ma pricep foarte bine dar inainte de a mai avea o relatie, incearca sa cunosti persoana respectiva mai bine, fii 100% sigur ca ea este aleasa ta.
Toti au probleme in dragoste, insa nu poti trai in trecut si cu gandul la cele care te-au dezamgit.

| Flaviucu a răspuns (pentru Deanme):

Asa e la toti. si la fete si la baieti, nu esti singuru. Nu te poate ajuta nimeni de pe TPU daca nu te cunoaste si nu stie cate ceva despre trecutul tau. Bine a fi, bafta :*

| Daniel_4881 a răspuns:

Flaviu are perfecta dreptate. Cere sfaturi unei prietene bune sau prieten bun care sa te cunoasca si sa il cunosti si tu bine inteles sa fii sigur ca e bine ce zice pentru ca stii cum e "oamenii nepasatori dau sfaturi de rahat". Mie imi pasa dar daca nu te cunosc nu prea am cu ce te ajuta in aceasta situatie si nimeni de pe TPU. Mult noroc si tine minte ce zic happy