| AdelaAdela88888 a întrebat:

Sunt împreună cu un barbat căsătorit, a zis ca va divorţa de soţia lui şi va veni la mine. Eu sunt mai tânără ca ea, am 21 de ani a zis ca dupa divorț se va casatori cu mine, sper să divorţeze mai repede de ea. După parerea voastră credeţi ca vom avea o relaţie sanatoasă eu cu el? Şi cum să îl despart mai repede de soţia lui?

5 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Posibil nu va divorța niciodată, dar tu poti visa cai verzi pe pereti.
Ti a zis si el asa sa ti imaginezi tu prostii
Probabil nevasta sa stie ca el mai are amante din cand in cand, nici nu o deranjeaza.

| Dragobeta a răspuns:

Nu va divorta. Te minte doar ca sa intre in patul tau.
Si daca prin absurd se va casatori cu tine, te va lasa la fel de repede pentru alta. Cauta-ti alt barbat. Neinsurat.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu se va despărțiți de soția lui dacă el nu vrea, ești tânără si naivă, ce te face sa crezi ca ești chiar așa specială pentru el? Ma faci sa râd laughing ești o spărgătoare de case si vei avea si tu aceiași soartă mai devreme sau mai târziu, stai liniștită. Vezi cazul Anamaria Prodan cu Reghecampf.

| adam7 a răspuns:

Cum îi faci tu alteia așa îți va face și viața ție! Spune-i Karma, spune-i cum vrei, dar așa este!
Crezi ca fericirea se câștigă prin,, strambe,,?
El ar trebui să divorțeze din proprie inițiativă, daca chiar te iubeste iar cu soția și-a consumat căsnicia și nu mai au șanse.
Nu trebuie să dai tu o mână de ajutor pentru asta!

| AliGab a răspuns:

Nu se va desparti de sotia lui, iar daca o va face este un prost si, fii fara nicio grija, ca se va desparti si de tine pentru alta care arata mai fain decat tine.