| Isa456 a întrebat:

Sunt împreună cu iubitul meu de 3 ani acum 7 luni el mi-a zis că el vrea să meargă la muncă în străinatate pentru viitorul nostru am fost de acord s-a dus la muncă în străinatate a stat 3 luni atunci acolo și a venit acasà spunând că e gri acolo și mai bine muncește în țara problema e că relația noastră sa cam răcit de când el a stat plecat.Ce putem face în situația asta în legătură cu relația noastră?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Credea ca banii stau ca asfaltul pe strada? De ce s-a racit, a intervenit altcineva pe lângă tine, in acest timp?

| 1onur a răspuns (pentru darrio2007):

Adevărat maestre spuneți un Adevăr mare.

Ei cred ca banii se găsesc pe asflate copii ăștia...

| 1onur a răspuns:

Banii nu-i găsești pe jos și nici ușor nu se fac...

Banii îi faci cu munca...mulți aveți impresia ca Banii se fac așa...nui așa frate... băiatul ăla a plecat pentru voi doi să muncescă sa facă banii de o pâine pentru voi doi...printre toate specimenele de "oamenii"și Psihopați,.,,,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,

împăcativă lăsați prostile certurile și "sa răcit: lăsați prostile alea cu "răcitul"...

| Cinic a răspuns:

Pai in ce sens s-a racit relatia voastra?! Tu nu te mai simti atrasa de el?! El de tine?! Sau va certati pe nimicuri?!

| alibaba99 a răspuns:

Pacat. Daca nu este din cauza unei persoane din exterior, atunci trebuie sa comunicati, real.
Da, in afara nu alearga cainii cu covrigi in coada.