| Lara200 a întrebat:

Sunt împreună cu iubitul meu de un an jumate el e de la mine din sat eu am 24 de ani el ma cerut în căsătorie dar simt ca nu sunt pregătită pentru căsătorie el mi-a demonstrat ca ma iubește pentru ca acum un an când am stat o luna în coma și după ce m-am trezit din coma el a fost lângă mine părinți mei miau povestit ca eu cât am fost în coma el statea lângă mine ma mângâia pe mana și îmi zicea ca ma iubește și eu îl iubesc însă simt ca căsătoria e un pas mare și mi se pare devreme dupa un an jumate.Ce pot face în situația asta? nu vreau sa îl supăr

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fii serioasa ti a dovedit că te iubește cu adevărat

| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari!
Eu spun ca-i destul de multa vreme 1 an jumate, mai ales ca va iubiti si el a fost alaturi de tine la momente atat de grele.
Mie mi-ai trebuit doar 6 luni sa ne cunoastem si sa ne casatorim si nu regret nici o secunda pasul facut acum treid ecenii, fiindca este un om minunat.
De aceea iti dau un sfat: nu mai amana momentul, ca-i destul de mult 1 an jumate, iar omul asta a dovedit cu varf si indesat ca te iubeste si te vrea asa cum esti.

| ioana748 a răspuns:

Asa se intampla, baietii buni nu au noroc.
Pacat sa pierzi asa baiat, mai gasesti in alta viata.

| kalasnicov22 a răspuns:

Eu m-am casatorit dupa 3 luni.
Daca este persoana care trebuie ce sa mai astepti?

| MarYaNM a răspuns:

Fata mea, asculta la vorbele mele de intelept: tie iti trebuie p**ă, nu casatorie. Femeilor le trebuie casatorie dupa 30+. Lasa baiatul in pace si du-te la f***t cat mai multi baieti.