| Corina556 a întrebat:

Sunt împreună cu soțul meu de când aveam 16 ani și m-am mutat cu el ducând aveam 17 ani acum am 24 și un bebe care are 3 luni cu soțul mă înțeleg bine suntem căsătoriți cu acte și cu mama soțului mă înțeleg bine a fost ca o mama pentru mine eu am plecat din cauza părinților mei și am o sora mai mare și ea e căsătorită și m-a cautat. Credeți că e bine sa vorbesc cu sora mea dacă cu părinți mei nu mai țin legătură?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce are sora cu parintii?

| Violleta2022 a răspuns:

Tu chiar ai 24 de ani?
Nu te-ai maturizat nici pana acum?
De ce nu discuti cu sotul tau, sa te sfatuiesti cu el, ca doar este jumatatea ta...

Sincera sa fiu chiar nu inteleg de ce ai nevoie de aprobarea strainilor ca sa vorbesti cu sora-ta, odata ce ea nu este vinovata de relatia ta cu parintii vostri?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce importanță are ce zicem noi niste străini?

| mihai69 a răspuns:

Nu e bine. E chiar recomandabil să ai pe cineva apropiat pe lângă tine.