| SadBoyForever a întrebat:

Sunt in niste belele grave, am bagat un comentariu pe youtube, in care am scris doar niste rezultate iar apoi mi-a aparut " comment removed" "author witheld", ce inseamna oare stiti cumva voi?

4 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Cel care a uploadat videoclipul pe youtube ti-a sters comentariul. Cat despre autor witheld nu-i nimic grav.

| DaniAguero a răspuns:

Persoana care a incarcat videoclipul ti-a sters comentariul..Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare branza, te sperii degeaba, fa-ti alt cont si cu asta bastawinking

| suMRed34 a răspuns:

Nu e nimic grav, stai linistit.Nu esti in nicio belea, cel care a postat videoclipul ti-a sters comentariul.