| DanaDaniela2222 a întrebat:

Sunt în proces de divorţ cu fostul soţ între timp am cunoscut alt barbat lumea zice ca e amantul meu pentru ca inca nu sa finalizat divorţul. Credeţi ca e bine ca am facut asa repede o noua relaţie? Se considera ca e amantul meu daca sunt în proces de divorţ?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu este bine, iar la divort ai toate sansele sa fii acuzata de adulter.

| mihai69 a răspuns:

Nu e amant, e viitorul tău partener.
Cât despre adulter, iart-o pe duamna Violenta, la antipozi încă nu a ajuns vestea că a fost demult dezincriminat la noi.

| Miruna333 a răspuns:

Gura lumii nici pamantul nu o astupa. Si daca iti faceai peste 5 ani, tot manca,, lumea'' rahat. De asta sa te intereseze cel mai putin in viata. Si daca faci ceva, si daca u faci, tot esti barfit, pentru ca lumea nu are altceva mai bun ce face.
Fa ce e bine pentru tine, ca la finalul zilei nu lumea sta cu tine, ci tu cu deciziile tale.