| audiggle a întrebat:

Sunt indragostit de ea, ma gindesc, o visez mai mereu, e fata ideala pentru mine. Niciodata n-am avut parte cel putin de o atingere a buzelor. Am decis s-o scot definitiv din viata mea. Cel mai obijduitor fapt e ca nu ni-o acordat macar o mica shansa timp de 2 ani de convorbiri, sperante... Nu am avut nici o relatie la 18 ani a mei, tot o ashteptam pe ea...Chiar am nevoie de niste sfaturi. Va rog mult

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astepti momentul potrivit (intalnind alta fata) si ai sa vezi cum uiti de fata care nu te-a acceptat in viata ei.

| IMC90 a răspuns:

Mergi la bordel laughing si zi-mi si mie cat mai e ''scurta''.

| hummer24 a răspuns:

Da-mi nr ei si mie laughing

| dacia63 a răspuns:

Buna, poate EA,te-a considerat ca pe un prieten ca pe un frate,poate nu a inteles,daca tu nu ai fost explicit, ca o iubesti si ca ai dori sa aveti si contacte fizice, saruturi, etc
Daca EA nu e indragostita de un alt baiat, incearca sa ii arati iubirea ta, nu ca un prieten, fii curajos si "fura-i" tu sarutul!

| AnghelB a răspuns:

Las-o pe mironosita. Nu te mai gindi la ea. Probabil va deveni o curva si mai bine sa scapi acum de ea. Lumea e plina de persoane mult mai interesante si mai potrivite tie.
Iesi cit mai mult in lume, implica-te in cit mai multe proiecte si va veni de la sine.

| nooooc a răspuns:

happy ce raspunsuri ai mai primit laughing

| Dulcika_8604 a răspuns:

Salut happy. Sfatul meu e sa nu te mai gandesti la ea, stiu ca e greu ca am trecut si eu prin asta dar incearca sa-ti ocupi timpul cu ceva util s-au sa iesi mai mult cu prietenii, poate ea e o fitoasa si il asteapta pe "Fat Frumos pe un cal alb". Sper ca te-am ajutat happy.