| Aigan a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat pe nume Mircea. Inca nu stiu daca ma place. spuneti-mi cum pot sa aflu daca ma place.

Răspuns Câştigător
| Cristi_3697 a răspuns:

Pai e foarte usor, uita-te la el mereu si vezi daca se uita si el la tine daca se uita intens la tine inseama ca ii place foarte mult daca nu, nu!

8 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Te dai pe langa el. Intrebi pe cineva care-l cunoaste. Il intrebi pe el.

| ViVi a răspuns:

Se uita la tine foarte mult. daca e mai timid cand te uiti la el isi ia privirea...cum se comporta etc

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista sansele ca si el sa te placa deci spune-i ce simti!
Am 12 ani si am avut si eu situti de genul asta cu o fata.
Eu o placeam si ea ma placea dar nu aveam curajul sa ne spunem.
Si am pierdut-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune pe un prieten de incredere sa il intrebe daca ii place de tine.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am dar asteapta.Asa am facut eu mereu si nu zice la imeni decat celei mai bune prietene.

| tudorr a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si intreaba-l.