| Sabina887 a întrebat:

Sunt însărcinată în 5 luni am 16 ani mulţi îmi zic ca mi am distrus vitorul dar eu nu consider asta eu consider ca bebe o sa fie cel mai frumos lucru care mi se întmpla desi părinții mei nu sunt de acord cu asta în special tata. Dupa parerea voastră voi ce credeţi credeţi ca mi am distrus vitorul?

4 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Ești prea tânără pentru un copil.

| dez96 a răspuns:

Sunt de părere că ești prea tânără pentru a avea grija de un copil, și mental și fizic. Un om își termină dezvoltarea psihologica la 25 de ani când glanda pineala se termina de dezvoltat. Nu mai zic de timpul și banii necesari pentru a creste un copil sau problemele de sănătate (fizice și mintale) a mamei înainte și după sarcină...
Poate încă poți face avort. Oricum, îți urez mult succes!

| Violleta2022 a răspuns:

Asta o sa vezi tu curand, cand toti prietenii de varsta ta merg la discoteca, la mare, la plaja, la distractie si tu stai in casa cu copilasul mic.

| ioana748 a răspuns:

Este bine ca o ai pe mama ta.
Incearca sa ai grija de prezent, ca viitorul este acum.
Sa fii sanatoasa si tu si bebe.