| Parerisincere1 a întrebat:

Sunt într-o relație cu o fată care face videochat, nu e vorba de bani dacă asta vreți sa spuneți, sunt doar sentimente frumoase și sincere, catalogam fetele astea recunosc, dar mi-a explicat de ce face asta, făcând asta nu înseamnă ca e cu…., ne iubim frumos, doar ca mama nu este de acord cu ea… văzând ca are un tatuaj și piercing, bineînțeles mama nu știe ca face chat, dar sunt șanse sa o poată găsi acolo? Și totodată ce ați face în locul meu, cu relația?

Răspuns Câştigător
| DandG2304 a răspuns:

Daca iti este loaiala si nu te inseala nu prea vad ce relevanta are locul ei de munca. Important este ca nu sta pe spatele nimanui si sa fie independenta. Mama ta nu o sa o gaseasca ca face videochat daca nu o cauta pe asemenea platforme. Oarecum ceva asemanator lucrez si eu, dar prin chat scris, deci nu prin video. Prietenul meu stie de ei si nu-l deranjeaza. Vorba lui: faci bani, nu ma inseli.
Eu in locul tau n-as acorda mare importanta job-ului sau. Important e sa va iubiti si sa va respectati, dar mai ales sa fiti sinceri unul fata de altul. Lasa parintii cu parerile lor si nu te lasa influentat de ei. Ei si-au trait viata, acum e randul tau!

5 răspunsuri:
| DauCapace a răspuns:

Atâta timp cât tu ești de acord cu asta, cu ocupația ei, cred că este în regulă, puteți să filmați și în cuplu, se caută.

Eu nu aș fi de acord cu o relație de genul, pentru mine, personal, nu e pentru toată lumea.

Dar nu cred ca mama ta o poate găsi, în primul rând pentru că presupun că ea nu frecventează astfel de site-uri, și mai ales pe categoria femei, asta în cazul in care nu este ea mai freaky așa.

| gaminator a răspuns:

Atat timp cat iti vinzi partile intime, distribui filmulete si imagini sexuale pe bani, faci prostitutie. Trage si tu concluziile.

| johnnny123 a răspuns:

Dacă zici că ți-a explicat de ce face asta, iar explicația aia a fost suficient de bună pentru tine încât să vrei să continui relația, atunci n-ai decât să o continui. Mai ales dacă susții că la mijloc sunt "sentimente frumoase și sincere".

Mama ta nu prea are de unde să afle de asta decât dacă-i spune cineva... Bănuiesc că nu-și petrece timpul pe canale de videochat.

| kalasnicov22 a răspuns:

O sa fie interesant cand iesiti pe strada sau la un restaurant si este recunoscuta de clienti.

| darrio2007 a răspuns:

Cine stie câți mai sunt in relatie cu ea. Esti naiv.