| madalena_8625 a întrebat:

Sunt mama a doi copii perfect sanatosi.si as vrea sa devin mama surogat-purtatoare. ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari! ai un suflet mare ca poti sa te gandesti la suferinta si durerea unui unui cuplu si ajuti sa vina un copil pe lume.

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Eu sunt pentru o astfel de forma de ajutorare a unei familii care nu poate avea copii. Apar insa niste probleme la inregistrarea copilului.Intereseaza-te ca sa nu incalci vreo lege. Mira

auran
| auran a răspuns:

Daca esti in stare sa-l rupi de langa tine este OK.

| bunica a răspuns:

Vei face un bine altora si-ti vei distruge tie viata.cand vei purta copilul in pantec si-l vei simtii cum misca nu-l vei mai percepe ca pe un copil surogat si vei spune ca-i copilul tau si-ti va schimba viata cu 180 de grade.mergi pe drumul tau si nu te abte din drum pentru ispita banilor.

| cribus a răspuns:

AI DOI COPII...STII CE SENTIMENT AI AVUT CAND I-AI TINUT PRIMA OARA IN BRATE... O SA POTI RENUNTA LA BEBE?

| jani a răspuns:

Este super pentru familia care doreste acel copil, dar nu stiu daca tu poti renunta la copilul care se naste din tine. Chiar daca esti doar mama surogat, cred ca se nasc anumite sentimente si legaturi intre tine si copil. Orium te apreciez pentru ca faci acest lucru si ma bucur ca vrei sa ajuti o familie sa fie fericita.

| gynycola a răspuns:

Buna mada...ma bucur nespus de vestea pe care mi-ai dat-o... o sa vb in curand¡te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal nu as face asa ceva! Dupa ce il porti 9 luni, chiar daca nu este rodul iubirii cu tatal, l-ai putea da?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce le vei spune celor 2 copii pe care ii ai? ca bebe-ul s-a evaporat? daca se dovedeste ca vrei sa faci o "afacere"vei fi pedepsita prin lege.