| Tina56789 a întrebat:

Sunt puțin geloasa pentru ca fetiță mea vrea doar cu soțul meu ea are 2 ani e foarte atașată de el dar și el e un tata iubitor eu sunt geloasa pentru ca vreau ca cea mica sa stea și cu mine sunt mama ei și o iubesc mult chiar foarte mult și de asta vreau și eu sa petrec timp cu ea dar nu prea vrea e mai mult cu el. Ce pot face în situația asta?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

E involuntar, fete trag la tati, baietii la mame, nu te gandi ca in momentul cand creste o sa va iubeasca in mod diferit, cat era sora mea mica statea doar la mine in camera, taicamiu vitreg la munca, si vorba aia mama o schimba, mama ii dadea sa manance si langa ea dormea noaptea dar asa sunt fetitele, trag la energia masculina.

| Cipi1212 a răspuns:

Așa sunt copiii. Se pot atasa de părintele de sex opus.

| bannedMF a răspuns:

Stai linistita, este copil. In principiu se ataseaza de sexul opus mai repede, mai ales cand sunt mici. O sa stea cu tine, sa se joace, aveti tot timpul.