| Ilincailinca55 a întrebat:

Sunt recasatorita de un an cu actualul meu soț am și o fetiță are 6 ani ea e făcută cu fostul soț fata e foarte atașată de actualul meu soț și vrea aproape mereu să stea doar cu el dar eu aș vrea să stea și cu mine pentru ca o iubesc foarte mult pe micuță mea dar ea vrea mai mult cu actualul meu soț. Cum pot petrece mai mult timp cu fetița mea? Ea vrea mereu să stea și să se joace cu actualul meu soț e foarte atașată de el

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba-ti sotul!

suntserios
| suntserios a răspuns:

E a 14 oară când pui întrebarea. Daca nu ai găsit soluție poate trebuie să cauți îl altă parte...

| Cipi1212 a răspuns:

Sunt copii atașați de părintele de sex opus

| andreispeed250 a răspuns:

In loc sa te bucuri...

| ZappyTV01 a răspuns:

Ce întrebare stupidă!