Dacă nu o agresează pe ea îți dai seama ca nu are având în vedere ca nu ți prietena adevărată, ca dacă îți era prietena atunci nu îți mai spunea asa ceva, nu putea fi indiferență cu situația în sine, poate dacă ar agresa o și pe ea ar simți cum e sa fi agresat de un bolnav psihic.
Eu nici nu as mai sta la discuții cu ea în locul tău.
Și mie un tovarăș ca să se pună ca martor mi-o cerut suma de 50 de ron.
Da drumul la înregistrare la telefon și strigi, una alta și te duci cu înregistrarea resoectiva ca dreot dovada la politie.
Mai bine lipsa decat o asemenea asa zisa... ''prietema''. Aceasta este parerea mea in privinta ei. Depune o plangere impotriva acelui dobitoc retardat. Sanatate!
Ia-o pe rand.
Rezolva cu idiotul ala intai, pe cale legala.
Fa-ti griji pentru prietena ta dupa.
Vorbeste cu sefii, fa plangere la resurse umane. Deindata ce nu are treaba cu colegele tale, ele de ce sa se puna in conflict cu el.
A vorbit urat si cu prietena mea, plus ca m-a discreditat in fata ei, incercand sa o puna impotriva mea si ea n-a zis nimic. Tipu nu e nici cu muschi, nici vreun bazat, ca sa se teama de el.
Nu iti este prietena adevarata. Mai ales fiind femeie ar trebui sa empatizeze cu tine si sa te ajute. Dar daca e vreo urata probabil e si invidioasa ca nu o hartuieste pe ea... Mai sunt si din astea.
GoldandSilver întreabă: