| BUBULINA a întrebat:

Sunteti gelosi?
Eu sunt cam geloasa de felbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? da dar cine nu are macar o doza mica de gelozie? important este sa o tinem in frau.si consider ca daca nu esti gelos macar un pic asa ca mine inseamna ca nu iubesti, caci daca iti este indiferent ce face celalat inseamna ca nu este iubire...deci...

24 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu deloc. Mi se pare ca nu mi-as iubi partenerul si n-as avea incredere in el daca as fi geloasa si nu e cazul.

| Flav a răspuns:

Da, sunt gelos pe cel de langa mine care prinde peste unul dupa altul si eu stau cu rama in carlig intreaga de zeci de minute. Halal pescar, dar gelozie mare.

| Linda a răspuns:

Nu. Nu am motive. Am fost atenta cand m-am casatorit. Pe vremea aceea, ma desparteam din prima daca cel cu care sa zicem ca eram vorbea mieros, facea curte vre-unei alte fete. Eu sunt mandra ca sotul meu este admirat si de alte fete, dar pentru ca nu raspunde provocarilor e superok.

| Leea1234 a răspuns:

Acum nu mai stiu...inainte eram ...rau...dar acum nu prea ma mai afecteaza nimic! nu-mi pasa daca ajunge tarziu acasa, daca se opreste la bar cu amici...cred ca nu sunt geloasa!

| daii a răspuns:

Daca am motive, sunt.big grin.adica daca simt ca ceva nu e in regula.atunci sunt geloasa.

by daiiwinking

| AvalohAlyn a răspuns:

Eram in trecut.Acum m-am mai maturizat si am constat ca gelozia nu are rost.

| MM a răspuns:

Foarte geloasa.

| carmi_6480 a răspuns:

Sunt un pic geloasa, inainte eram mai mult dar cu trecerea timpului cand cunosti mai bine persoana de langa tine si increderea creste si motivele de gelozie dispar de la sine.

| inna a răspuns:

Da sunthee hee mai ales daca e vorba de prietenul meu happy. Sunt geloasa si daca ii zice unei fete un simplu "buna" laughing

| Sara a răspuns:

Sunt geloasa pntr ca iubesc. sunt nebunesc de geloasa, dar sunt calma, nu provoc scandal laughing

| Gabystelistu95 a răspuns:

Eu nu prea big grin

| 20pamy a răspuns:

Nu sunt geloasa, nu am motive; sunt iubita mai mult decat ma asteptam. Dar daca as fi vreodata inselata, m-as simti umilita in cel mai josnic mod posibil.

| BUBULINA explică:

Enigmuto la cate admiratoare ai tu pe site cum sa imi treaca asa repede?

| daniDeeDee a răspuns:

Sunt. big grin

| florinel_8849 a răspuns:

Nu fiecare cu ale lui in limitele normale

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa, sunt geloasa, cateodata prea geloasa, insa niciodata fara motiv. Daca nu am motive, nu am semne de intrebare si simt ca partenerul are ochi doar pentru mine, e ok... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bubu, eu sunt baiat cuminte, nu ai de ce sa fii geloasa.Gata,ti-a trecut? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea... nu am pe cinelaughing [sa fiu geloasa ] :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu nu mai am pe cine sa fiu geloshee hee Dar in principiu nu sint gelosbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo da laughing monstrul cu ochi verzi...
Normal, cred ca sunt cea mai geloasă persoană pe care am cunoscut-o vreodată... Vreau sa-mi aparțină tot ce e frumos, şi nu mă las tuşor laughing
Știi că nu prea este bine să fi gelos... deoarece începi să faci o obsesie pentru aşa ceva... însă în dragoste eu văd gelozia ca un semn de iubire happy dar totuşi ce este prea mult strică...

Mult succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate da si recunosc ca asta e cel mai mare defect al meu si motivul pentru care ma cert cel mai des cu partenerul meu.Am inceput insa sa ma schimb, dar sunt constienta ca mai am mult de lucru pana ajung sa nu mai fiu asa de geloasa...sau cel putin sa nu imi mai arat gelozia in mod evident.

| Onetwthree a răspuns:

O Doamne...ma pricep la asa ceva!hee hee Daaaa sunt foarte geloasa!big grin

| bebytzu a răspuns:

Dap sunt ff geloasa cand cineva imi da motivetongue