| anonim_4396 a întrebat:

Tata se intalnea mereu dimineata cu o colega de serviciu sa mearga la munca. Azi arăta deplorabil nebarbierit cu camasa descheiata, mototolita si nu vrea sa manance. Zice ca nu mai vine colega aia cateva saptamani. Credeți ca ascunde ceva?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur, ei doi au o relatie, de acum incepe rolul tău de detectiv, sau sună la ochiul din umbră la kanal d, sa vede m actiunea marca Ernest.

| Liviu a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ochii din umbra, nu ochiul, ce ochii? ochiul maro? laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Liviu):

Daca nu stii emisiunea lui ernest, de ce vorbesti? Numai la prostii vă stă capul?

| Liviu a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Era un spirit de gluma,cat de prostii,sunt barbat, e ceva normal sa ma gandesc la prostii, oricum lasand asta deoparte, titlu emisiuni e 'ochii din umbra' nu ochiul, asta m-a facut sa rad pana am tampit.Colac peste pupaza, suntem oameni gresim si te inteleg. big grin P.S tu nu te-ai gandit la prostioare niciodata? laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Liviu):

E ok, am gresit si eu m am grăbit cind am scris, sorry.

Răspuns utilizator avertizat