| Oana12oana a întrebat:

Tată soţului meu când vine la noi în vizita cu mama sotului meu el se uita mereu la fundul meu şi la sânii mei odata era la noi şi stătea cu soţul meu la masa iar soţul meu a plecat pâna la magazin iar tatăl lui socrul meu ma întrebat dacă vreau să fac sex cu el normal că am refuzat eu cu soţul meu nu avem copii soţul meu ştie ce mi-a propus tatal lui şi de atunci nu îi mai dă voie să intre la noi în casă dar el tot vine când sunt singură acasă adica când soţul meu e plecat mie frică de tatăl lui ce pot face? Ce sfaturi aveţi pentru mine? Ştiu şi părinți mei ce a vrut să îmi facă tatăl soţului meu şi tatal meu s-a certat extrem de ră cu tatăl soţului meu credeţi ca tata a reacţionat corect? Nici sotul meu nu mai vorbeste cu el de atunci credeţi ca procedează corect? Eu cu soţul meu locuim în casa cumpărată de noi

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu il mai primwsti in casa voastra, clar.
Dar, din moment ce intrebi aici, cam stai pe ganduri.

| Violleta2022 a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si de fata cu soacra si sotul intreaba-l:
-tata socrule, de ce nu te uiti in ochii mei cand ma privesti pe mine si alegi sa te uiti la fundul sau sanii mei?
Chiar nu va este rusine?

| AliGab a răspuns:

Cine te pune sa dai drumul la usa sau sa deschizi poarta cand esti singura acasa? Daca ti-e frica de el, te duci la politie si il reclami pentru hartuire sexuala si obtii ordin de restrictie pe numele lui...sa vedem daca mai are curajul sa vina.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu îl mai primești în casa voastră, dacă nu înțelege si lucrurile devin serioase, mergi chiar la politie sa ceri ordin de protecție.

| Cipi1212 a răspuns:

Ai mare grijă cu socrul tău, având în vedere faptul că are obsesii sexuale. Ar trebui să fie lângă tine soțul tău când îți vine socrul, bineînțeles dacă va mai fi primit vreodată de soțul tău. Când ești singură nu ar trebui să dai deschizi ușa decât dacă este soțul tău.

| 1onur a răspuns:

Doamne Dumnezeule bă au înnebunit oamenii nu mai sex sex cum dracu sa existe mă așa ceva ba frate e prea de tot...

| 1onur a răspuns:

Ăla trebuie sa nu-l mai primiți pe așa în casă voastră niciodată ăla nu-i om de primit în casă nimănui ăla este un monstru un animal de "om" ăla trebuie internat la spital pe viață...

| 1onur a răspuns:

La socola așa ceva eu prea de tot...