| Irinairyna43 a întrebat:

Tata tot urla la mine de când m-am mutat la el și la mama pentru ca soțul meu era violent. Tata da vina pe mine și zice ca din cauza mea era soțul meu violent și mereu zice ca meritam sa ma bata. Soțul meu a devenit violent în după ce am născut pentru ca nu voia sa stea cu fata care are 2 luni, e la mine. Mama mereu când tata urla la mine îmi ia apararea, am 23 de ani e casa mamei cea în care stam.Ce sa fac ca tata sa nu se mai comporte asa cu mine doar sunt fata lui? El are treaba cu mine din cauza ca zice ca nu sunt a lui și ca m-a făcut mama cu alt barbat doar din cauza ca eu am ieșit cu ochii albaștri și el îi are căprui, iar mama verzi. De asta el zice ca nu sunt fata lui

3 răspunsuri:
| Cinic a răspuns:

Este a doua oara cand pui aceiasi intrebare. Ti-a raspuns lumea deja. Fa ce crezi tu ca este mai bine pentru tine

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi si citeste raspusnurile noastre, ca tot repeti intrebarea aia aproape zilnic:

https://www.tpu.ro/utilizator/actmke/intrebari/

| Cipi1212 a răspuns:

Nu contează culoarea ochilor. Ești fata lui.