| Sonia9090 a întrebat:

Tatăl copilului meu vine des să își vadă copilul băiatul are 5 ani eu am 21 de ani el vrea să ne împăcat eu nu vreau sa îl iert pentru ca nu mai vreau ca cel mic sa crească în certuri și scandaluri însa el nu înțelege asta.Care e modul cel mai bun sa îl fac sa înțeleagă ca nu îl iert și ca pot creste copilul și singura?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"Care e modul cel mai bun sa îl fac sa înțeleagă ca nu îl iert și ca pot creste copilul și singura?"

Nu ai de ce sa-l anunti NIMIC, doar continui DIVORTUL, pana judecatorul va va pronunta divortati!

| Cipi1212 a răspuns:

Nu trebuie sa îl faci tu să înțeleagă. Trebuie să înțeleagă el.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Copilul are nevoie si de tată nu doar de mamă, dar tu il privezi pe copil sa stea si cu tatal lui.Te ai grabit sa ramîi gravida sa faci copil cu un barbat cu care acum nu te mai intelegi si numai vrei sa te impaci, asa crezi tu ca iti poti creste singură copilul, dar o sa iti fie foarte greu, ai serviciu? Sau cu ce bani il cresti? Te ajută părintii tai?