| RalucaRaluca567 a întrebat:

Tatăl fetei mele m-a sunat ca vine în țară, el e plecat din țară și că mă roagă să îi mai dau o șansă. Eu am 18 ani, fetița noastră are 10 luni, eu ma gândesc să îi mai dau o șansă, avem un copil împreună dar nu știu ce să fac.Ce aș putea face în situația asta? Ce sfaturi ați avea pentru mine?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Tu zici că îi dai o șansă dar EL in mod indubitabil dorește sincer șansa de a reveni acasă? Asta e marea ta problemă!