| cstefan96 a întrebat:

Tatal meu trebuie sa vina la scoala ca sa semneze o hartie sa ma lase la banchetul de a 8-a. Daca vine mai devreme (pe la 11) cand eu nu incep scoala diriginta are voie sa-i arate notele?

19 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca are voie, doar nu crezi ca trebuie aprobarea ta. Numai bine!

| greieras a răspuns:

Normal cine spune ca trebuie sa fi si tu la scoala cand ii arata parintelui notele... distractie placuta la banchet (daca te mai lasa ca imi pare ca iti e frica pentru ca ai note proaste )

| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

laughing)
daca ea vrea sa i le arate, nu conteaza ora la cate vine.

| PerfectAngel a răspuns:

Are voie si e obligata sa i le arate oricand este ea la scoala.

| mgtow a răspuns:

Sigur ca da pentru ca el e taicatu si are voie sa stie tot ce faci acolo.

| prye a răspuns:

Normal

| Weeedha a răspuns:

Are voie, dar, numai daca vrea. Si, nu cred ca mai preocupa pe cineva notele!

| Lalala202 a răspuns:

Da, are voie. Poate si inainte si dupa programul tau. Dar nu cred ca are acces la catalog dupa terminarea tuturor orelor...

| Ananas2 a răspuns:

Normal. atata timp cat tatal tau o intreaba de note diriga ta poate sa i le arate oricand laughing

| FuckOnCocaine a răspuns:

Bineînțeles că are voie.

| fabiola a răspuns:

Nota nu-i secret profesional!

| cstefan96 explică:

Ms de raspunsuri

| ioana1704 a răspuns:

Binenteles. nu doar diriginta ci si alt prof de la clasa. ideea e ca tatal tau poate vedea catalogul

| CocaCola_8180 a răspuns:

Daaa sigur ca are voie

| Ramonaaaa a răspuns:

Da,cu siguranta! Are voie sa ii arate notele oricand chiar si inainte de scoala, in timpul orelor, dupa orele de program.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu numai că are voie, dar este chiar foarte recomandat să facă asta!

| ellaella a răspuns:

Sigur ca da

| baby_4569 a răspuns:

happy...Desigur ca are voie! Si cu singuranta i le va arata! E datoria ei si a tatului tau sa se intereseze de tine!

| iuliasweet a răspuns:

Lasa ca te va lasa chiar dac ai va arata notele si mai fi si u cuminte