| Robertone77 a întrebat:

Te simți uneori măcinat de sentimente?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, niciodata.

| ReddY25 a răspuns:

Aici nu

| TimberWolf a răspuns:

Da, dar cand vad cirezile de imbecili devine suportabila singuratatea.

| ioana748 a răspuns:

Nu sentimentele macină, doar faptul cum te raportezi la ele.
Nu ar trebui sa te lasi condus de nici un fel de sentiment.
Se numește inteligenta emotionala.

| Cipi1212 a răspuns:

Uneori

| Korkodeln a răspuns:

Da, ziua si mai ales noaptea auzeam tot timpul un zgomot de macinat, camera era goala la etajul 5 si am crezut ca erau sentimentele care ma macina, dar de fapt era rugina care rodea caloriferul.
De cand l-am schimbat cu unul de inox ma simt mult mai fericit.

| kalasnicov22 a răspuns:

Da,am luat 6 beri de la magazin si nu am gasit pilsner urquel la 0.33 si am luat Praga la 0.33, acum ma simt macinat de sentimente contradictorii.