| usernamealy a întrebat:

Ti s-a intamplat sa te indragostesti de un baiat doar pentru ca lui ii placea de tine?

10 răspunsuri:
| Katherina6 a răspuns:

Da intamplator am cunoscut un baiat pe internet ne-am dat web am vb era un golan sh ii placea de mine avea rude in orasul mew nu stiu ce am vz la el am sh fost impreuna cu el dar nu am idee cum m-am indragostit de el.o data sa desp de mine sh eram in stare sa ma tai la mana sa ma fac emo dk nu ma suna in ultima clipa cea mai buna pr sa ma opreasca pentru ca i-a spus una din pr mele"sora mea"ca sunt distrusa

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Esti dement

| Katherina6 a răspuns:

Dc gandesti asa? cum poti gandi asa? inseamna ca esti prst!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata, beork :-& :-& :-&

| usernamealy explică:

Cu siguranta ai probleme...

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Asta ar insemna sa te multumesti cu un nimic, sa fii un om mediocru

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ti se pare ca e doar din cauza asta, dar nu poate fi doar atat happy

| iustin1992 a răspuns:

Sun baiat si mi s-a intamplat sa ma indragostesc de fo fata doar pentru simplul fapt ca ea ma pplacea f mult si vroia sa fie cu mine.

| xCarolina a răspuns:

Nu, asa ceva nici nu prea cred ca exista.Mi s-a intamplat, insa, sa am impresia ca incep sa am sentimente pentru un baiat stiind ca el ma place.Auzind ca cineva are o "pasiune" pentru tine te poate influenta in a crede ca e reciproc si numai din dorinta de a avea o relatie cu o persoana care te priveste cu alti ochi, sa zicem.In cazul meu, eu stiam de la prietene ca el simte ceva pentru mine si am inceput sa cred cu tarie ca si eu simt acelasi lucru.Cand am fost pusa fata in fata cu situatia si el mi-a marturisit sentimentele, am realizat ca nu imi doream decat sa ma lase in pace, sa uite de mine complet, ca nu il doream.Eram, fireste, tanara si cam naiva.

| MaDeclarFan a răspuns:

Nu m-am indragostit (foarte tarebig grin), dar imi place mult