| lydiamicca a întrebat:

Tocmai m-am despartit de prietenul meu ce sa fac ca sa il uit? funditahappy

Răspuns Câştigător
| katty_6203 a răspuns:

Intrebare dificila...Doar timpul iti va da raspunsul, caci cu siguranta nu il vei putea uita asa de usor, mai ales daca v-ati iubit f.mult.

4 răspunsuri:
| gardos95 a răspuns:

Iti spun sigur sa incerci sa nu-l mai vezi.Am 16 ani acum 2 saptamani m-am desp de iubita mea si deoarece in vacanta de Paste nu am vazut-o deloc pot spune sincer ca am uitat-o.Deci te sfatuiesc sa faci la fel

| graffman a răspuns:

1.Imbatate 2. ia-ti altul 3.happy weed eu iti recomand 2 e cel mai bun big grin

| WOLFRAM a răspuns:

Daca tu te-ai despartit de el nnu ai de ce sa-l uiti daca el s-a despartit de tine e o problema vezi tu daca tot s-a despartit de tine nu are rost sa te gandestila el mai devreme sau mai arziu daca iti mentii sentimentele o sa il vezi poate cu vreuna la brats abia mai avand timp sa respire de atatea :*... sfatul meu gandeshtete mai mult ala scoala gaseshteti alte ocupatiii gandeshtete ce faceai inainte sa ai relatia cu el ocupati timpul si nu-ti face timp sa te gandestila el... daca faci asta timpul le rezolva pe toate si scapi tu si de asta

| Alinutza_4057 a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ...zambeste ca te.ai scapatlaughing