| Kincso a întrebat:

TPU am facut sex cu prietena mea cu prezervativul la final lam scos si mi-am dat drumu pe ea, ea a zis ca a simtit ca ia curs in jos sunt sanse sa ramana insarcinata atata timp cat mi-am dat drumu pe ea si a simtit ca i-a venit in jos? Va rog fara glume proaste

Răspuns Câştigător
| OxY96 a răspuns:

Salut! Te inteleg, chiar pot sa spun ca am trecut si eu peste momente de genul acesta insa te asigur ca te agiti degeaba. Nu iti face ganduri negre pentru ca este destul de greu sa ramai insarcinata, unele chiar isi calculeaza datele cand sunt foarte fertile! Daca a simtit ceva lichid a fost de la ea, dupa cum stim si femeile au un lichid care lubrefieaza vaginul! Funda?