| Crisstttina a întrebat:

TPU am nevoie de ajutorul vostru.
Acum 20 min mi-am primit papucii cu motivul nu are incredere in mine.
Am avut o relatie de 2 ani jumate.
Nu vrea sa inteleaga ca il iubesc si ca nu o sa-l insel!
Ce sa fac? vreau sa-mi revin.
Nu pot sa ma opresc din plans.
Simt ca mor.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andrei233 a răspuns:

Sunt lucruri mult mai importante in viata decat increderea lui in tine.Plangi degeaba.

| Panteraa a răspuns:

Ati avut o relatie destul de lunga, deci sigur nu este asta motivul pentru care s-a despratit de tine. Sigur are pe alta. Cum adica 2 ani jumate a avut incredere in tine si acum dintr-o data nu mai are? Am patit si eu la fel straight face acum ceteva luni. Stiu ca e greu. DAca el o prefera pe alta in locul tau treaba lui. Arata-i ce a pierdut. Imi dau seama ca il iubesti dar daca el nu vrea asta nu ai ce face. Capu sus! Mai sunt baieti. Si stii vorba aia: Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi! Bafta :*

| Madut a răspuns:

Calmeaza`te in primul rand. Ceva la determinat pe el sa iti zica asta, poate cineva vrea sa va desparta si a vorbit ceva ce nu e adevarat.Intreaba-l si tu care e motivul de a ajuns el la concluzia asta. Incearca sa ii explici ca nu l`ai inselat si nu o sa il inseli.Si mai ales la o relatie de 2 ani jumate. Ai incredere in tine si multa bafta.

| Genessis a răspuns:

Draga mea, eu zic ca nu te merita.Adica daca dupa doi ani de zile el nu a inteles ca tu il iubesti, ca nu l-ai insela, atunci totul este si a fost in zadar.Nu poti sa ii controlezi sentimentele, gandurile si daca vrei sa iti spun ceva, sincer asta este doar o scuza a baietilor pentru a le da papucii fetelor.Probabil ca si-a gasit pe alta 100%.Ca sa iti dau un sfat, de la adolescenta la adolescenta o sa gasesti alt baiat care sa te merite, sa te pretuiasca asa cum esti tu.El este un mincinos, un fals si un las pentru ca nu are curaj sa iti spuna adevarul.Stai linistita ca baieti gasesti la tot pasul, numai sa fii atenta pe cine pui ochii.Si sa nu mai plangi si sa te consumi pentru nimic in lume, da? Sper ca te-am ajutat!

| Crisstttina explică:

Faza e ca am gresit in urma cu un an si ceva cand eram cam la inceputu relatiei, iar acum cateva zile din plictiseala am intrat pe acea persoana si de atunci a inceput totu.

| DimLight a răspuns:

Da-i papucii inapoi, zi-i multumesc dar am papucii mei

| Fiction a răspuns:

Nu merita.Stii tu, cum zice facebookul:Machiajul e scump.O fi avand el cu siguranta un motiv mai ascuns pentru care a facut asta.Incearca sa afli care e.E probabil sa aiba pe alta, asa ca a zis si el ce-i trecea prin cap.Baieti sunt peste tot, scumpo.Bafta happy

| Crisstttina explică:

Haide ca am vorbit cu mama lui si am mai rezolvat ceva. Va multumesc happy