Întrebare recomandată | elenaaa15 a întrebat:

TPU... am o mica problema. Am o prietena (cel putin asa cred eu) inca de la gradinita. Eu acum sunt la liceu si am un program diferit fata de cel al ei, ea iese cu grupul nostru de prieteni mai des, iar eu doar in weekend. Intr-un weeken nu m-a sunat, iar cand am sunat-o mi-a raspuns greu si s-a grabit ca sa imi explice cum e ea afara si de ce nu m-a sunat desi eu nu am intrebat-o. Nu am mai iesit cu ei afara saptamani bune, pana cand intr-o zi ma suna unul dintre prietenii nostri si ma intreaba de ce nu am mai iesit afara, i-am spus ca nu ma mai chemat nimeni si ca am crezut ca am gresit cu ceva sau ca din cauza scolii au uitat pur si simplu de mine. Atunci el mi-a spus > Ca prin urmare weekendul urmator am iesit afara si tot baiatul care m-a sunat mi-a spus ca Denisa si cu prietena ei au spus ca sunt profitoare, insa eu nu le-am cerut si nu am luat nimic de la ele niciodata, nici macar cu imprumut. Ce credeti ca ar trebui sa fac cu Denisa?

Răspuns Câştigător
| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Să nu le mai dai atenție...
Că de prieteni o să ai parte, chiar dacă nu sunt ei neapărat.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Sa o ignori