| ChrisWood20 a întrebat:

TPU azi o fata m-a rugat sa o cuplez cu cel mai frumos baiat din clasa, iar eu I-am zis ca da, problema e ca eu inca mai simt ceva pentru el si el ma place (cred ) dar cum fac sa ma cuplez eu cu el nu ea cu el? Help please!

Răspuns Câştigător
| LoRdSaN a răspuns:

Salut,zici ca prietenei tale ii place de cine iti place si tie,si încă trebuie sa-i cuplezi, dar tu nu vrei asta, Nu?
In fine, o varianta ar fi sa-i spui ca si tie iti place de el
Sau renunti la iubirea verii talehappy,
Ae as recomanda a doua varianta, de ce!
Pentru ca ziceai ca-i cel mai frumos tip din scoala/locei.......tocmai de asta e e popular, frumos, orice fata îl vrea, nu?
Asta as face eu(sunt băiat)si asa sunt si baietii le plac fetele...toate fetele, le folosesc, doar sa se distreza si de cit sa cazi tu mai bine............ai inteles cred.
Sper ca te-am convis ce e bine, ce e rau
Bafta.
Muuuulta Bafta, ai nevoie
O întrebare la care sa-mi răspunzi.........de ce iti place acel băiat poate agat si eu ceva...

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

II spui ce te-a rugat colega insa in acelasi timp ii declari si admiratia ta fata de el.Astfel va sti ca amandoua l-ati dori de partener de relatie si ca atare va alege el pe cea care sa corespunda/potriveasca dorintelor si cerintelor lui in materie de fete.Ai curajul deoarece poti fi tu cea dorita.Succes.

| Lawliet14 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

E absolut decizia corecta. Este corecta fata de colega ei si fata de ea!

| RobertMoon a răspuns:

Ii zici ca iti place de el, la un moment dat tot trebuie sa ii spui deoarece ti-l poate fura alta laughing

| Daria22Venus a răspuns:

Simplu...II spui adevarul cea mai corecta si usoara solutiewinking FUNDA?