| JakieMarshall a întrebat:

TPU mama pt ca am luat 6, 6 la mate, vrea sa ma duca la scoala aici in cartier si eu nu vreau! Va rog ce sa i zic?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Asta spune-i ei. Crede-mă că dacă ai argumente convinse și știi să o convingi vei reuși.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu prea ai ce să îi zici. Fii mulțumit cu tot ce-ți oferă și ar trebui să apreciezi acest lucru.

| JakieMarshall explică (pentru OnuOnulică):

Sunt in cea mai buna scoala din oras, aici am cei mai buni profesori, sunt cea mai desteapta din clasa la toate materiile in afara de matematica, am fost si la meditatii si nu merge! Imi iubesc colegii astia si profesori! Alt sfat te rog

| OnuOnulică a răspuns (pentru JakieMarshall):

Asta spune-i ei. Crede-mă că dacă ai argumente convinse și știi să o convingi vei reuși.

| Doub a răspuns:

Fii fericit că nu vrea să te ducă la tomberon.

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Asa ai patit tu, ha?

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Da, ştii tu atunci... când. am vrut să sar de la etaju' 7. sad