| YumiSukinanda a întrebat:

Uite am un coleg la care i-am spus pe mess ca nu ma baga in seama si ca sunt suparata pe el dar nu imi place de el n stiu ce ma apucat si acum vrea sa ma ierte ca i-am spus asta nu este un coleg asa intelegetor deci ce sa fac ca sa ma ierte dau funda! va rog nu vreau sa fie suparat pe mine, vreau sa ma ierte! va rog!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| youmail a răspuns:

Spune-i ca orice fata ai zile bune si zile rele, doar ca in momentul acela simtei nevoia sa vb cu cineva, si pur si simplu nu ai stiut tocmai cum sa o faci, si ca iti pare rau ca ai pornit-o cu stangul oferindui o posibila sansa sa iesiti la un suc.

| GabyAdicaEu a răspuns:

Spune-i ca erai furioasa pe unchiul taubig grin

| Khushi a răspuns:

Ii spui ca nu erai tu la pc laughing

| darisu22 a răspuns:

Ii spui ca ai fost intr-un moment nu prea bine dispus,suparata, sau altceva, si o sa inteleaga...doar e baiathappy, eventual iti ceri scuze.