| anonim_4396 a întrebat:

Un barbat nu prea poate sa inteleaga cu adevarat femeile daca n-are el insusi cel putin o sora. Corect?

13 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Sau o mama...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti nebun, cum sa nu fie adevarat, mai ales ca soru-mea aduce numai bunaciuni cand vine pe la mine in vizita, numai una si-una frate, iti vine sa le bei apa din... ceasca de cafea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Eu nu am nici o sora si le inteleg pe toatewinking

| alecx4music a răspuns:

Poti sa ai si 5 surori, ca tot nu le intelegi, da' trebuie sa incerci sa le asculti happy
Le iubim asa cum sunt happy

| anonim_4396 explică (pentru alecx4music):

rolling on the floor Imi place cum gandesti... si surorile tale tot zapacite ca ale mele sunt?

| alecx4music a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu am mai multe, am decat una, da e zapacita cat pentru 5...

| CRISS69TM a răspuns:

Nu este adevarat.

| MauiStatue a răspuns:

Le poate intelege doar daca vrea el.

| Niki9 a răspuns:

Chiar daca are o sora tot nu poate sa le inteleaga cu adevarat. Femeile sunt foarte foarte complicate.

| PatrickJ a răspuns:

Este adevarat. Funda?

| serenaS a răspuns:

Buna,
Sa intelgi o femeie inseamna sa o asculti, nu sunt toate la fel, de asta par complexe si complicate.Crezi ca fmile nu au aceeasi problema?

| Andi1984D a răspuns:

Nu este adevarat! De unde ai mai luat-o si pe asta? Un barbat poate sa inteleaga o femeie daca sta pe ganduri si incearca sa fie in pielea ei si sa vada cum ar actiona! Dar asta nu prea se intampla.