| BMA a întrebat:

Un psiholog cu tarif nu foarte ridicat, se poate gasi pe TPU?

P.s. : nu am probleme!
Am nevoie doar de cateva sfaturi.

Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Poate ca stim noi sa dam ceva sfaturi utile chiar aici, sau la o alta postare in care intrebi efectiv ce te framanta. You never knowwinking

| BMA explică (pentru Mayar):

Ideal ar fi sa am o conversatie in privat.

| Mayar a răspuns (pentru BMA):

Aaa, inteleg...

| Bula a răspuns (pentru BMA):

Cauta-ma in privat, sper te pot ajuta.

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Buna.Poti gasi psihologi online la un pret acceptabil pe www.topexperti.ro
Sa le pui intrebari e gratuit dar sedinta online costa.Numai bine!

| Arimoshi a răspuns:

Incearca sa intri pe "Teajut.ro" daca nu gasesti link-ul atunci intra pe asociatie RESPIRO si gasesti acolo destui

| Andreea_Erika_1993 a răspuns:

Buna! Psihologi poti gasi destui.Dar din ce zona vrei sa fie?

| BMA explică (pentru Andreea_Erika_1993):

Un psiholog care lucreaza in mediu online.Nu locuiesc in tara.
Am uitat sa precizez asta

| Andreea_Erika_1993 a răspuns:

Te pot ajuta eu daca doresti..Matusa mea este psiholog. Fara bani sigur.
Sper ca te am ajutat funda?