| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesti baiatul potrivit?

Răspuns Câştigător
| yasminna a răspuns:

In lumea larga, dar nu trebuia sa il cauti tu o sa va intalniti voi. Potrivit o sa fie daca tu o sa-l iubesti si el pe tine...Barbatul sau femeia perfecta sunt doar mituri spulberate...Eu l-am gasit pe potrivitul meu la spital...asa ca...nu il cauta,,,,,,,

16 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In lume...
devil

| somebody a răspuns:

... o sa vina el singur cu siguranta.

| zu a răspuns:

Oriunde, nu fii chiar asa de grabita sa-l cauti. o sa-l gasesti cand te astepti mai putin.

April
| April a răspuns:

O vorba inteleapta, ce pare intoarsa pe dos dar exprima mult adevar spune:"Nu m=ai fi cautat, daca nu m-ai fi gasit!"...Cu alte cuvinte inima ta stie deja care e baiatul potrivit pentru tine si, cand il vei intalni ti-o va spune... Oriunde in lume pe unde te vor purta pasii, si in oricare moment al vietii.nu grabi nimic.lasa totul sa curga asa cum vine...Noroc!

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

O sa te gaseasca el pe tine, daca il lasiwinking

| geoly a răspuns:

Undeva in lumea asta e si perechea potrivita pentru tine asa ca nu-ti face griji...don't worry, be happyhappy...

| CenturyChild a răspuns:

Pai baieti gasesti multi ideea e sa fie potrivit, iar ca sa fie potrivit el trebuie sa vina la tine si sa te merite.

| viorel2c a răspuns:

E un proverb:"nu aduce anul ce aduce ceasul". S-ar putea sa-l gasesti cand si unde te astepti cel mai putin, rabdare doar.

| ada a răspuns:

Pentru a-ti gasi jumatatea sau baiatul potrivit, cum vrei tu, nu trebuie sa cauti intr-un loc anume.Nu cred ca exista locuri pentru baieti potriviti si locuri pentru baieti mai putin potriviti. A, si inca ceva! Nu il mai cauta tu, Lasa ca o sa te gaseasca el intr-o buna zi. Dragostea vine cand te astepti mai putin.Ai sa imi dai dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna intrebare...baiatul potrivit nu exista...sau perfect...dk u cauti ceva stilul tau nu prea faci bine nu il mai kauta vine el atunci cand crezi ca totul este pierdut.stii unele lucruri sunt inefabile... dar dk u stii sa le intelegi vei putea sa l explici prin fapte.baiatul potrivit este cel care iti da motive sa zambesti de fericire nu de durere...trebuie doar sa ai putina rabdare pentru ca totul se afla sub semnul timpului

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te va gasi el!

| silvia_3962 a răspuns:

"BAIATUL POTRIVIT" NU SE GASESTE ORICUM. baiatul potrivit nu il gasesti pentru ca il cauti. un baiat care ti se pare super o sa-l gasesti pe parcurs. O sa-l iubesti Din cauza comportamentul sau fata de tine. si poate si de caracter si fizic. n-o sa'-l iubesti ca acela este baitul perfect. Succes in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Undeva... poate ca e lange tine tot timpul iar tu nu observi dar poate inca nu e langa tina... o sa vina timpul si o sal gasestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In padurelaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nikaieri...nicunde nu voi gasi niciodata baiatul potrivit!