| Rony23 a întrebat:

Ura este cel mai sincer sentiment?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Dupa mine cel mai sincer sentiment este chiar teama de sinceritate. Purtam atatea masti, de multe ori chiar si fata de noi. Jucam niste roluri.De atatea ori preferam sa ne mintim frumos decat sa ne oferim ori sa primim cadoul adevarului.

| Rony23 explică (pentru Bacemi):

Mai pus pe ganduri...

| Bacemi a răspuns (pentru Rony23):

Pe mine m-a pus Florian pe ganduri : http://www.youtube.com/watch?v=y7sZHfrLdI8

22 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cel mai puternic!

| mona a răspuns:

Nu e chiar cel mai sincer sentiment

| EvangelineDS a răspuns:

''Ura ramane cel mai sincer sentiment pana in prezent.'' Cheloo

| h3r a răspuns:

Nu este cel mai sincer, ci cel mai dureros.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Nu neapărat.
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai sincer sentiment este sinceritatea, dupa care urmeaza celelalte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, e chiar opusul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti ura decat pe cineva pe care l-ai iubit.deci si iubirea este sincera? daca nu ce e sinceritatea?

| fabiola a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te inseala atunci cand ii acorzi cea mare incredere, iti spun eu ca urasti!

| blueheart a răspuns:

Toate sentimentele sunt sincere doar ca ura de cele mai multe ori e cel mai puternic sentiment si poate distruge sufletul unui om daca nu este pregatit sa lupte cu el.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Nu, nu este cel mai sincer sentiment dar este cel mai puternic.

| RainboyDash a răspuns:

Toate sentimentele sunt sincere. De aia se numesc sentimente.

| irrumator30 a răspuns:

Nu. Dragostea este. Ura este opusul dragostei, deci nu e cel mai sincer.

| Fengshui_Hand_1989 a răspuns (pentru irrumator30):

Gresit! Opusul dragostei este indiferenta, nu ura. Ura este un sentiment ca si dragostea! Dragostea, intr-adevar este cel mai sincer sentiment. Atunci cand iubesti, iubesti. happy

| gfghn a răspuns:

Toate sentimentele sunt sincere daca sunt clare si puternice.

| aLeXsNs a răspuns:

Daca spui un compliment ceva care este real incearca sa o dovedesti! funda?

| AidaMaria a răspuns:

Nu cred

| ZEYN a răspuns:

... dupa iubire da happy

| mihaela997 a răspuns:

Nu cel mai sincer sentiment este dragostea

| Loser0 a răspuns:

Dupa parerea mea da, nu exista ura falsa, urasti cu adevarat, pe cand dragostea poate fi in cele mai multe cazuri pe intereswinking