| IrinaAndreea a întrebat:

Urmariti emisiunea Jon & Kate + 8? Cum vi se pare viata familiei dupa divort? sad

Răspuns Câştigător
| NeverTheLess a răspuns:

Da. Inca o urmaresc si acum. Imi plac mult copii laughing mai mult pentru ei o urmaresc.
Sincer, dupa divort, Kate am impresia ca a devenit foarte fitoasa. Parca i s-a urcat la cap celebritatea si faptul' ca a scos o carte. John e cam absent. Nu prea pare sa ii mai pese nici de Kate si nici de copii. Am impresia ca mai mult sta cu ei de dragu' emisiunii.
Copii in schimb sunt niste scumpi. Pacat de ei.

10 răspunsuri:
| Dianna_8523 a răspuns:

Da... o urmaream. Insa de cand s-au despartit nu-mi mai place absolut deloc sa ma uit la ea. Mi se pare in primul rand ca numai are niciun farmec daca nu sunt impreuna si Kate din cate am vazut mi-a devenit foarte antipatica... Jon nu prea se mai ocupa de copii si mi se pare foarte indiferent fata de tot. Totusi cand s-au despartit trebuia sa se gandeasca si ei putin ca lasa 8 copii fara tata.Ma roghappy Tie cum ti se pare?

| IrinaAndreea explică:

Sunt de-acord cu tine, nu ar fi trebuit sa se desparta indiferent de situatie. Mai bine plecau intr-o vacanta ceva, sigur gaseau pe cineva care sa aiba grija de copii macar o saptamana, timp in care si-ar fi putut re-evalua relatia. Cred ca si Kate a fost cam dura, dar la Jon nu imi place ca vine rar la copii, de parca chiar nu i-ar mai pasa deloc de ei. Totusi, ma uit cu aceeasi bucurie la emisiune, este o adevarata incantare sa vezi ce mari si frumosi cresc toti vazand cu ochii. Dar de fiecare data cand imi amintesc ca nu mai e si tatal lor alaturi de ei, ma intristez foarte tare si aproape ca imi vine sa plang, pentru ca stiu cum e sa iti lipseasca un parinte.

| mihaibrasov a răspuns:

Pai oricum emisiunea era fortata. Femeii aleia ii place sa fie filmata, se vede si il tot freca pe barba-su cu niste chestii absurde. Acum e si mai fortata, ca ea incearca sa mai faca ceva show, dar nu mai are farmec. Copii aia sunt maricei acum, nu mai au nici ei niciun farmec, si fara barbat in familie sunt toti ca gainile fara un cocos. Nu degeaba e si ultimul sezon asta... se plictiseste publicul.

| IrinaAndreea explică:

@Mihai: Ce conteaza ca au crescut copiii? Mie mi se pare ca tocmai acum e mai interesant, cand fiecare incepe sa-si manifeste tot mai puternic personalitatea. :p

| BeatrICEBEA a răspuns:

Sunt de acord cu @MihaiBrasov... Emisiunea nu mai are nici un farmec, acum ca copii sunt mai mari si lipseste cu desavarsire tatal.

| IrinaAndreea explică:

Credeti ca daca nu aveau emisiunea si isi traiau viata singuri s-ar mai fi ajuns la divort?

| aangelia a răspuns:

Da :X
eu inca mai urmaresc, stiam ca sunt divortati si am vazut ca nu mai sunt asa apropiati sad
ce nesimtit e jon :-l sad

| NeverTheLess a răspuns:

Probabil ca daca nu ar fi facut emisiunea erau si acum impreuna. Eu chiar cred ca din cauza celebritatii s-au despartit. Prea multe influente, prea multe persoane se baga unde nu trebuie, etc.

| IrinaAndreea explică:

@Alexaa: Asa cred si eu si parca pe de-o parte imi pare rau ca s-a mers asa departe cu emisiunea - a fost prea mare pretul platit. straight face

| NeverTheLess a răspuns:

@IrinaAndreea
Da. Si mai ales, eu nu ma asteptam sa mai faca emisiunea dupa divort. Mi se parea normal sa isi vada acolo de familiile lor. Mi se pare ca nici macar nu prea sunt afectati chiar asa de tare. Dar na. Ce sa faci daca s-au invatat cu banii laughing