| roccomato a întrebat:

Va multumesc pentru mesajele primite am ajuns si eu la concluzia ca trebuie sa divortez neaparat, desi am un pic de teama cu copilu el nu vrea sa divortez dar asta e ultima solutie. Am sa contactez un avocat cat de curand, inca odata va multumesc. Sa ne auzim cu bine.ciau.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine mai tirziu decit niciodata.Totul nu-i decit pentru clarificarea situatiei...Succes.

2 răspunsuri:
| geronimo a răspuns:

Solutia care ai ales~o trebuie cintarita foarte bine cu solutii pro si contra pentru tine si copil, o relatie se pastreaza foarte greu, mai cauta solutii de echilibru pentru ca acest pas este unul foarte important pentru viitor, mai ales pentru copil, mai gandeste-te.

| cristinela a răspuns:

Copilul nu o sa vrea niciodata sa divortezi, e normal, el va iueste pe amandoi si probabil ca el sufera cel mai tare.Ar fi bine sa pastrezi o relatie civilizata cu sotul tau, pentru cel mic, desi din ce ai spus nu se prea poate... Divortul e bun daca nu exista cale de intors, macar sti o treaba...