| bulzz a întrebat:

Va rog ajutati-ma peste cateva zile este ziua mamei mele si nu am idee ce sa cumpar... bugetul ar fi cam pana in 5 milioane

Răspuns Câştigător
| ashley26pink a răspuns:

-bijuterii
-inramezi o poza de familie
-set de infrumusetare
-tot ce tine de machiaj
-o colectie de carti
-un abonament la sala de fitness
-abonament la revista ei preferata
-un buchet de flori
-un ghiveci de flori
-o piesa de imbracaminte pe care ea si-a dorit-o intotdeauna
-un aparat de fotografiat
-un telefon dragut
-abonament la un salon de infrumusetare, la spa
-o sedinta lunga si relaxanta la spa

Sincer am multe alte idei pe care ti le pot da in privat, dupa ce imi spui ce fel de persoana e mama ta si ce pasiuni are, insa, cel mai frumos cadou pe care i-l poti face mamei tale este ceva sentimental, care ii va aduce mereu aminte ca o iubesti, ca tu si tatal tau ii veti fi mereu alaturi. O mama (cel putin una ca cele din povesti laughing) nu are nevoie de cadouri scumpe, insa daca totusi preferi sa cheltuiesti cele 5 milioane, ramai la ceea ce are nevoie (de ex. daca telefonul ei nu merge atat de bine sau este mai vechi, ii poti lua un telefon frumos. daca este pesionata de fotografii, ii poti lua un aparat foto etc) sau poti opta pentru relaxarea ei, un moment in care sa se simta bine, sa se simta frumoasa, speciala, printr-un abonament la un salon de infrumusetare sau la spa.

La multi ani mamei tale! :*

11 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Un parfum bun sau o bijuterie sau un ceas.

| ashley26pink a răspuns (pentru TiffanyღBJ):

-bijuterii
-inramezi o poza de familie
-set de infrumusetare
-tot ce tine de machiaj
-o colectie de carti
-un abonament la sala de fitness
-abonament la revista ei preferata
-un buchet de flori
-un ghiveci de flori
-o piesa de imbracaminte pe care ea si-a dorit-o intotdeauna
-un aparat de fotografiat
-un telefon dragut
-abonament la un salon de infrumusetare, la spa
-o sedinta lunga si relaxanta la spa

Sincer am multe alte idei pe care ti le pot da in privat, dupa ce imi spui ce fel de persoana e mama ta si ce pasiuni are, insa, cel mai frumos cadou pe care i-l poti face mamei tale este ceva sentimental, care ii va aduce mereu aminte ca o iubesti, ca tu si tatal tau ii veti fi mereu alaturi. O mama (cel putin una ca cele din povesti laughing) nu are nevoie de cadouri scumpe, insa daca totusi preferi sa cheltuiesti cele 5 milioane, ramai la ceea ce are nevoie (de ex. daca telefonul ei nu merge atat de bine sau este mai vechi, ii poti lua un telefon frumos. daca este pesionata de fotografii, ii poti lua un aparat foto etc) sau poti opta pentru relaxarea ei, un moment in care sa se simta bine, sa se simta frumoasa, speciala, printr-un abonament la un salon de infrumusetare sau la spa.

La multi ani mamei tale! :*

| Puffulets a răspuns:

Ai putea sai cumperi o geanta, un parfum, un set de cercei si lantisor sau un inel de aur. o pereche de pantofi, un ceas, un set de farduri pentru pleoape. vezi tuwinking. Succes!:*

| ツDiana a răspuns:

Un lucru personalizat, cu poza ei.Sau de exemplu o perna, care sa contina pe o parte poza ei, si pe cealalta poza ta, probabil ii v-a placea.

| Razeph a răspuns:

Buget prea mare, din punctul meu de parere. Eu as opta pentru o trusa de machiaj profesionist, sau daca mama ta este o doamna eleganta, de ce nu o rochie sau niste accesorri vestimentare, sau poate niste bijuterii. Sper ca te-am ajutat happy

| DeathlyScream a răspuns:

Buna! depinde de gusturile ei, ii poti lua un parfum, un set cu lantisor si cercei, un tablou frumos care se asorteaza cu vreo camera unde sta ea, un ceas, un robot de bucatarie ....vezi tu cam ce i-ar place ei eu una i-as lua mamei un acvariu fiindca stiu ca ii plac foarte mult. sper ca te-am ajutat, baftawinking

| ChloeCupcake a răspuns:

Buna! Nu stiu daca locuiesti in Bucuresti dar in Afi Palace Cotroceni este un magazin la etajul al 2-lea unde poti gasi haine de la Miss Sixty sau chiar de la magazinul Miss Sixty poti cumpara niste rochii superbe care sunt reduse. Eu am vazut o rochie foarte frumoasa de vara cu volane in zona bustului, colorata care costa in jur de 370 cred. Succes!

| CristinaRadovici a răspuns:

Comanda'i un tort frumos si cumpara'i o bluzita! happy

| rubysSs a răspuns:

Un inel sau o bratara pe care sa-ti scrii numele sau un mesaj dragut happy

| BreatheLiveDream a răspuns:

Pai...un parfum, un tort cumpara cea ce sti ca ii place mamei tale.

| laurasorina98 a răspuns:

In primul rand flori. Mamele apreciaza foarte mult florile, cel putin a mea. Apoi, cred ca ar fi frumos sa ii iei un bibelou, o haina draguta sau o mica piesa de mobilier. Uite aici un site care cred ca este destul de folositor: http://www.borealy.ro/cadouri-femei?gclid=COTrzIn5irICFUe-zAodg3QAMQ. Succes!

| bv31top a răspuns:

I-ai un parfum Gucci de la magazin. (Bucuresti)