| BlancaFantasma a întrebat:

Va rog din inima spuneti-mi daca stiti cumva.Am intrat pe un forum caci cautam sa vad daca gasesc persoane cu o problema dermatologica, precum a mea. A mai avut vreunul dintre voi CHEILITA? in fine am gasit o persoana. dar as vrea sa vorbesc pe mess sau cumva cu persoana aceea si nu stiu cum.Are decat numele scris PopRadu.intrebarea e veche de un an pe forumul acela.Stiti cumva cum pot sa fac sa vorbesc cu persoana aceasta sa-i pun mai multe intrebari?

3 răspunsuri:
| PrinD a răspuns:

grabillion@yahoo.com
Medic homeopat (ii spui ca ai gasit id-ul lui pe un site) sursa: http://forum.romedic.ro/user.php?id_user=50547

| PrinD a răspuns:

Mai poti intreba aici: http://www.epilare-definitiva.eu/consultatii.php Este o persoana mai capabila pentru ati raspunde. :) Succes!

| danydanydany a răspuns:

Incearca sa cauti pe facebook dupa nume.
poate gasesti, da oricum sansele sunt cam mici avand in vedere ca sunt cam multe persoane cu numele ala.
Da totusi daca ii chiar asa grav ii iei pe fiecare in parte cu numele acela si poate dai de persoana pe care o cauti.
incerc sa te ajut si eu vand in vedere ca ai zis numele, daca aflu ceva te anunt.

Multa bafta!