| izuzu a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati an legatura cu o problema mi-a venit cIiclumenstrual pe 30 septembrie si acum pe 10 octombrie iar prima data m-a tinut 3 zile mai puti decat de obicei si pe data de 20 septembrie am facut sex neprotejat acum mi-e frica sa nu fiu ansarcinata cu ciclumenstrual peste sarcina pentru ca mi se pare mie ca burtica mea nu mai este plata e mai mare decat de obicei si ma simt umbflata nu e din cauza menstruatie pentru ca de obicei nu ma simt asa nu stiu ce se antampla mi-e frica pentru ca de cand mi-a venit cm pe 30 a-m anceput sa iau anticonceptionale va rog raspuns multumesc.

2 răspunsuri:
| michael5813 a răspuns:

Hmmm...o fi sau nu o fi!?! asta e intrebarea! directia medic ginecolog cu toate panzele in sus iar pe viitor folositi gumite! nu o sa mai fi atat de stresata de o simpla dereglare menstruala!

| FadetoBlack a răspuns:

Eşti însărcinată.