| MadalinGheorghe a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati cu ceva si sa nu radeti de mine. Nu am mai avut o iubita de 4 ani. Va rog frumos sa ma ajutati, fac foarte multe greseli si mi-am pierdut increderea in mine. Am multe sa va spun si asa va rog frumos sa dati add la madalin.ge.

6 răspunsuri:
| miolina a răspuns:

Ce varsta ai? De ce te gandesti la neincrederea in tine? Lucrezi? Sau esti elev sau student?

| ionut931 a răspuns:

Madaline poarta-te natural frate,nu mai incerca sa fi ce nu esti, fetele isi dau imediat seama de asta, da cati ani ai
?

| MadalinGheorghe explică (pentru ionut931):

Mai incearca o data sa bagi idul meu pls. Ma comport normal dar nu merge. Fac greseli.

| ionut931 a răspuns (pentru MadalinGheorghe):

Da-mi idi-ul tau, o sa te ajut in masura in care pot thumbs up

| addi90 a răspuns:

Deci, fii atent aici flacau: fetelor nu le plac baietii... fetelor le plac banii, bmw ieftin si sa fie scoase la mici si bere saptamanal, trust me...trebuie sa fii un pic mai intepat daca vrei sa intepi si u cevalaughing asa ca nu te mai plange, fii barbat. de drrrrecu! ne faci de ras, acum hai mars si fa ceva daca nu vrei sa mai treaca alti 40 de ani ca astia 4. sayonara

| crazybunny a răspuns:

Sti in afara sa te comporti natural si frumos cu fetele, trebuie sa incerci sa le si de obicei fetelor le plac baieti care le pasa putin daca sunt suparate sau au o stare prosta parerea mea (iar daca ai incercat deja asta nu mai am idei)