| Tequilllla a întrebat:

Va rog sa ma-jutati
Spuneti-mi statusuri sau povesti despre suferire de copil.
Gen:Nu ma baga nimeni in seama.
Vreau mai multa atentie.
Plzz!

Răspuns Câştigător
| CosticaShtrengarul a răspuns:

Pai ai putea incerca urmatoarele!
Vreau mai multa bagare de seama.
Nu ma atentioneaza nimeni.
Sunt singur, sunt tare singur.
-Ce trebuie sa faca un biet copilas pentru un strop de implinire sufleteasca?

7 răspunsuri:
| KasdfghjNY a răspuns:

Nimeni nu ma asculta si nimeni nu ma baga in seama, Nimeni nu ma incurajeaza atunci cand mie teama, Nimeni nu intreaba de mine si nimanui nu-i pasa. Daca sunt in camera ascuns sau am fugit de acasa. Cuplacere!winking

| CosticaShtrengarul a răspuns:

Fa-ti-o singur fariere.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru CosticaShtrengarul):

Ai întrebat ce trebuie să facă un biet copilaş pentru un strop de împlinire sufletească. Asta trebuie să facă. Şi dacă o face bine, primeşte chiar doi stropi de împlinire sufletească.

| CosticaShtrengarul a răspuns (pentru Woodenpints91):

Aia era referitoare pentru utilizatorul care a pus intrebarea. Nu inteleg de ce te iei de Costica!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru CosticaShtrengarul):

Cine-i Costică?

| Tirri28 a răspuns:

Cand esti mic si ai dreptate, cei mari te dau la o parte.