| brigitta333 a întrebat:

Va rog spuneti-mi ce parere aveti.

am cunoscut un tip cu care am vorbit un an si era ata de buna relatia incat ne-am gandit sa fim un cuplu.toate bune si frumoase pana intr-o zi cand a confundat o prostie si a inceput sa se certe cu mine.si a inceput sa stige si sa injure si pana la urma s-a retras si nu am mai vorbit.
credeti ca ar mai trebui sa-l caut?

11 răspunsuri:
| Foarfeca a răspuns:

Pai conteaza care a fost 'prostia'.
Si. daca tu consideri ca este bine sa il cauti fa asta. Si sa nu iti pese ce zice tongue Sa iti pese doar ca ai facut ce crezi tu ca este mai bine.

| thealchemist a răspuns:

Nope

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Depinde de ceea ce crezi tu daca el merita sa fie iertat atunci iarta-l daca nu atunci fa cum crezi oricum sper ca te-am ajutat

| Floreenofficial a răspuns:

Nu stiu. e un lucru bun ca s-a retras fiindca o fi realizat ca a gresit. dar pe de alta parte e rau ca s-a retras ca poate s-o fi suparat foarte tare asta aratand ca e tare suparacios si trebuie sa fii mega atenta cu el. straight face

| cяιss a răspuns:

Mai bine te-ar cauta el pe tine...

| oooooooo a răspuns:

Depinde de ce v-ati certat. Daca a fost vina ta, poti sa ii dai un telefon, sa iti ceri scuze si sa lamuriti situatia, desi exista riscul sa te respinga. Daca face asta e clar ca va trebui sa il uiti si sa mergi mai departe. Gandeste-te bine daca tu chiar vrei sa te impaci cu el.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu, asta clar nu e o relatie!

| box a răspuns:

"viata merge inainte chiar si fara tine dar eu tot am sa pastrez un gram de iubire"-cam asa sta treabahappy

| Izzﻵ a răspuns:

Daca acumaa a facut asa de la ceva va mai face sad sfatul meu e sa il lasi in pace daca va vrea sa mai fie cu tine te va cauta el :* ai grija ce faci happy succes :*

| ines a răspuns:

Chiar daca a fost vina ta eu consider ca el ar trebui sa te caute e baiat.

porn video

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este sa nu il cauti DAR sa faci in asa fel incat sa va intalniti INTAMPLATOR.
De vreo 3-4 ori in decurs de vreo 15 zile, fara sa aduci aminte din prima zi despre ceea ce te doare, vei putea tatona terenul unei viitoare discutii... sau nu!
Ce zici e o idee buna?